מי זו רוזה אבידור?

אני בענף הביטוח עשר שנים, ביטוחי בריאות, סיעוד, ביטוחי פרט לעצמאים וביטוח מנהלים, בעלי שליטה ועוד. יש לי ניסיון רב שנים בתחום הפנסיוני, קרן השתלמות וקופת גמל, ועכשיו - המוצר החדש שלי - ייעוץ משכנתאות בצורה המקצועית ביותר בליווי אישי. 

אני מנהלת הסדרים פנסיונים, לקוחותי הם בכל ענפי התעשיה, החל מבתי מלאכה קטנים ועד מפעלים גדולים, השירות שאני נותנת הוא שירות אישי וצמוד גם להנהלת ארגון המבוטח, וכן לכל עובד בנפרד.

אני קשובה לצרכים הייחודיים של כל עובד ומעניקה לו את הפתרון הסוציאלי המתאים לו,תופרת חליפה שהכי מתאימה לעובד ולמעסיק ביחד.

עבודתי השוטפת והשגת מטרות המעסיק והעובדים-הנם  בעלת החשיבות הכי גדולה שלי. אני נוהגת להגיע לפגישות אישיות עם העובדים לכל עניין ודבר הקשור להם.

שמירת האינטרסים של המעסיק והעובד נמצאים בראש סדר העדיפות שלפיה אני עובדת. מוסר עבודה שלי גבוה מאד, ואני כל כולי במסירות מקצוענות ואמינות לטובת הלקוחות שלי.

קצת עליי

נולדתי בבוקרשט שברומניה עלית ארצה בשנת 1960, נולדתי למשפחה שמחה ואוהבת כולם נגרים, לאחר שהקמתי בעצמי משפחה, יש לי 4 ילדים 3 בנים ובת אחד, נשואה לאיש תעשייה בענף המתכת.

השכלתי כוללת חשבת שכר מדופלמת, ניהול משאבי אנוש של למעלה מ20 שנה, ההשכלה שרכשתי נותנת לי רקע מצויין לענף הביטוח.

הכרת הסכמי עבודה לכל ענפי התעשיה מוכרים  לי היטב, הכרת הסכמי עבודה נותן לי אפשרות לבחון את הצרכים של המעסיק מול העובד בהתאם לענף שהוא שייך, חשבת שכר עסקתי רבות בעזיבות עבודה מכתבי פיטורין, תביעות שונות לביטוח לאומי, חופשת לידה מילואים נכות מחלות ערכתי הסכמי עבודה לעובדי חברה, ועוד.

רוזה אבידור - סוכנת הביטוח שלך

roza-avidor-1